Regulament forum - modificari.

Moderator: sobe

Locked
admin_1234
Admin
Posts: 1705
Joined: Fri Jun 08, 2012 7:02 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Regulament forum - modificari.

Post by admin_1234 » Sat Jan 04, 2014 12:18 am

Regulamentul forumului este aici pentru cine nu il gaseste :
ucp.php?mode=terms

O modificare la regulament:

"Dupa inregistrare veti avea drepturi limitate de accesare a forumurilor pentru o perioada de 25 de postari. Ne dorim sa promovam DOAR userii care au activitate pe forum. Pentru orice intrebari sau nelamuriri puteti lua legatura cu membrii din grupul Suport sau Admini. Forumul sobarul.com nu are nici o responsabilitate cu privire la sfaturile pe care le veti primi si la lucrarile prezentate. Orice sfat si activitate o veti intreprinde pe propria raspundere. Va rugam sa fiti responsabili. Reglumanetul se poate schimba fara preaviz functie de deciziile pe care le ia conducerea forumului si din acest motiv va sfatuim sa recititi periodic acest regulament. "

Arhiva lucrarilor finalizate o sa fie vizibila dupa ce au 25 de postari si deci nu le indicati noilor veniti lucrari din arhiva.

phoenix
senior
Posts: 8346
Joined: Sun Jun 24, 2012 9:43 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Regulament forum - modificari.

Post by phoenix » Sat Jan 18, 2014 11:00 am

Liviu ne-a ajutat la completarea Regulamentului. O sa mai apara cu siguranta modificari la el in viitorul apropiat.

Multumim Liviu.

phoenix
senior
Posts: 8346
Joined: Sun Jun 24, 2012 9:43 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Regulament forum - modificari.

Post by phoenix » Sat Feb 15, 2014 11:22 am

Am mai modificat un pic regulamentul.
A disparut reglementarea cu 25 de postari. Vin useri si posteaza aiurea doar sa faca 25 de postari si stam si citim de 10 ori o postare ca sa nu judecam gresit...nu stiu cati inteleg ca o lucrare facut de un altul nu i se poate aplica si lui...dar vedem ce se va intampla cu timpul.

Locked